Saturday, October 27, 2018

Urodzinowa kartka "B-day Party"

Привет мои хорошие, кто меня все еще читает :)
Сегодня я с очередной КАС-открыткой, которую сделала в рамках ДК магазина @paperconcept. Хочу показать, что штампы, заточенные по большей части под планировщик, можно использовать для открыток. Это вторая работа с тем же набором от Lawn Fawn, первую можно посмотреть тут.

*

Dzień dobry!
Dzisiaj jestem znów z CAS kartką, tym razem urodzinową - którą zrobiłam dla DT Paper Concept. Zestaw stempli - Lawn Fawn "Plan On It - Birthday" - jest bardzo inspirujący, nadaję się nie tylko do planera, ale też świetnie się sprawdza przy robieniu kartek. To już moja druga urodzinowa kartka z tymi stemplami (myślę, że nie ostatnia). Jestem z nich bardzo zadowoloną.
Główny element kartki, na którym jest napis, częściowo pokolorowałam za pomocą tuszu Distress Ranger i aplikatora - Mini Ink Blending Tool. Potem na górze namalowałam białe kropki, za pomocą białego markera Uni POSCA. Następnie dodałam czarną gwiazdkę.
Kiedy dekorowanie było już zakończone, przykleiłam główny element na powierzchnie bazy kartki, i zrobiłam malutkie przeszycie.
 *

4 comments:

LinkWithinRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...