Friday, September 21, 2018

Layout z chmurkami

Привееет! Мы на пару дней ездили в Краков - я под таким впечатлением, считаю его самым красивым городом Польши и одним из красивейших городов мира! В общем, влюбилась в него по уши и хочу туда снова :)) Обязательно заскраплю фотки из этой поездки, а пока покажу страничку с облачками, которую сделала для ДК Paper Concept
Рамочка со звездами самодельная, нарисованная при помощи трафарета. Чипборд покрашен золотой тушью, которая для этих целей оказалась намного круче эмбоссинга - рекомендую!

*

Witam! Chcę pokazać Wam mój nowy layout z cudownymi tekturkami - Uśmiechnęte chmurki, zrobiony dla DT Paper Concept.
Podstawą layouta jest papier Echo Park - Newsprint. Zdecydowałam się na białe tło dlatego, żeby było więcej wolniej przestrzeni wokół głównej kompozycji.
Do udekorowania zdjęcia zrobiłam samodzielnie ramkę z białego papieru przy pomocy noża, szablonu z gwiazdkami oraz czarnego i złotego długopisu.

Tekturowe chmurki pofarbowałam złotym tuszem Winsor & Newton, który jest po prostu rewelacyjny i moim zdaniem - bardzo dobrze sprawdza się w kolorowaniu tektury.


Na ramce namalowałam wzór gwiazdek przy pomocy szablonu Echo Park - Out of this world, z kolekcji "Imagine That - Boy".

Na końcu dodałam napis "Wonderland", zrobiony przy pomocy wykrojnika z zestawu Sizzix Thinlits - Holiday Words: Script. Bo czy sen to nie jest magiczna kraina?
Żeby dokonczyć pracę i zrobić ją ciekawszą, dodałam jeszcze złote cekiny, czarne krople tuszu, i malutki samodzielny napis "XOXO".


Tak się spodobał mi ten layout, że mam w planach oprawić go do drewnianą ramką i powiesić na ścianie :) Dziękuję i do zobaczenia w kolejnym poście!

*

4 comments:

  1. Фотки, которые ты скрапишь, всегда такие позитивные и работы с ними оригинальные! Любуюсь!!)))

    ReplyDelete
    Replies
    1. Спасибо, Юля! :* Муж сказал "опять меня будешь позорить", но добро на использование дал :)))

      Delete

LinkWithinRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...